Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zabudli ste heslo?

 

Jana Earl

Malé zmeny robia veľké rozdiely!

Ahojte, moje meno je Jana.

Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne, čo a koľko jesť. Žiaľ neskôr v mojom živote som "to" stratila.

Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej, aj kvoli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičievala som 5-6 krát do týždňa a to vždy aspoň 2 hodiny denne a jedla veľmi málo, vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila som sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek čo malo byť akože účinné a 'moderné'. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu ktoré som roky budovala a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila.

Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na moje otázky a podložiť ich faktami.

Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo čo prevráti váš život na ruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa.

Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vytónované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť sa o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli naučiť z mojich chýb.

A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele!Nutrirional Therapist - Approved Certified Clinical Weight Loss - Approved Certified Sports & Exercise Nutrition - Approved Certified
jana earl

Z môjho instagramu

nájdite ma na
social media

Tekvicový chlieb

Tekvicový chlieb

November 13, 2023

fitness

Zeleninová pizza

Zeleninová pizza

October 31, 2023

fitness

Všetko je energia

Všetko je energia

January 30, 2023

životný štýl

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

May 30, 2022

obed