Zabudli ste heslo?

 

Jana Earl

Malé zmeny robia veľké rozdiely!

Ahojte, moje meno je Jana.

Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne, čo a koľko jesť. Žiaľ neskôr v mojom živote som "to" stratila.

Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej, aj kvoli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičievala som 5-6 krát do týždňa a to vždy aspoň 2 hodiny denne a jedla veľmi málo, vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila som sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek čo malo byť akože účinné a 'moderné'. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu ktoré som roky budovala a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila.

Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na moje otázky a podložiť ich faktami.

Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo čo prevráti váš život na ruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa.

Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vytónované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť sa o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli naučiť z mojich chýb.

A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele!Nutrirional Therapist - Approved Certified Clinical Weight Loss - Approved Certified Sports & Exercise Nutrition - Approved Certified
jana earl

Z môjho instagramu

nájdite ma na
social media

Banánové nanuky

Banánové nanuky

May 02, 2021

dezert

11 najlepších potravín pre zdravú a mladú pleť

11 najlepších potravín pre zdravú a mladú pleť

February 10, 2021

výživa

Vegetariánske čili

Vegetariánske čili

March 16, 2020

obed

Mind detox

Mind detox

April 03, 2019

životný štýl