Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zabudli ste heslo?

 

Jana Earl

Malé zmeny robia veľké rozdiely!

Ahojte, moje meno je Jana.

Celý život som bola veľmi ambiciózna a dosiahla som všetko, po čom som túžila a niekedy aj viac. Mojou ctižiadosťou som už v 20 rokoch začala podnikať a otvorila si svoj prvý obchod s oblečením (čo v dnešnej dobe už nie je také nezvyčajné). Keďže tento môj pokus nevyšiel, po pár rokoch som išla skúsiť šťastie do Anglicka, kde som začínala ako Au-pair a neskôr som umývala riady v reštaurácií. O 5 rokov neskôr som už bola manažérkou tejto reštaurácie s hotelom a mala som pod sebou vyše 100 zamestnancov. Keďže tu sa už nedalo karierne viac postupovať, zmenila som zamestnanie a za pár rokov som sa stala regionálnym manažérom, kde som mala pod sebou 20 predajní v Londýne a 10 v Európe. Práca bola moja vášeň. V Anglicku som žila 10 rokov a po návrate na Slovensko, som zmenila karieru. Začala som sa venovať blogovaniu o zdravom životném štýle a vytvorila som vlastnú značku s výživovými doplnkami, eshop a online program na chudnutie Menej Je Viac. O niekoľko rokov som sa stala blogerom roka na Slovensku a môj kolagén bol najpredávanejším spomedzi ostatných. Písalo sa o mne v časopisoch a na rôznych portáloch. Proste výraz “nedá sa” alebo “neviem" u mňa neexistoval a stále neexistuje.

Až prišlo silné vyhorenie a ja som stratila zmysel vo vlastnú existenciu. Nič mi nedávalo zmysel, nič ma netešilo a ja som sa zrazu brodila veľmi ťažkým obdobím. Absolutne som netušila, ako z toho von. Preto som sa stiahla viac do ticha, až som jedného dňa natrafila na knihu Cesta od Brandon Bays a vtedy som vedela, že toto chcem vyskúšať, s touto osobou sa chcem stretnúť. Doslova som urobila rozhodnutie, lebo som vedela, že to, čo popisovala vo svojej knihe, mi pomôže. Krátko na to sa mi toto želanie splnilo a Brandon Bays prišla robiť seminár do Bratislavy. A tam začala moja cesta uzdravovania. Teda ona začala už skôr. Začala už vtedy, keď som urobila rozhodnutie, že sa uzdravím.

Práca, ktorú ponúkala Brandon bola tak hlboká a uzdravujúca, pre mňa až fascinujúca, že som absolvovla celý terapeutický kurz, stala sa terapeutom a absolvovala všetky semináre aj tie pokročilé, ktoré Brandon organizovala a vďaka tomu sa vzdelávala, čistila sa, rástla, pracovala na sebe a posúvala sa vpred. Zároveň mi začalo chodiť do života viac zaujímavých ľudí / učiteľov / terapeutov, ktorých služby som využila, ako napríklad Dorothe Trassl, Monika Hodasová. Neskôr Lenka Lutonska, Monika Molnar alebo Michal Siklienka.

Od všetkých som sa veľmi veľa naučila. Zároveň som absolvovala mnoho prednášok od rôznych životných učiteľov, ako Jaroslav Dušek, Ján Šula, Ján Muhlfeit, Gábor Mate a mnoho iných, ktorí mi neuveriteľne rozšírili obzor a otovrili myseľ.

Za tie roky som nadobudla naozaj obrovské množstvo vedomostí, prišlo veľmi veľa uvedomení a zistila som, že moje vyhorenie bol pre mňa obrovský dar. Bola to neskutočná škola života a naozaj som vďačná za všetko, čo som sa vďaka tomu naučila. Keďže nič v našich životoch sa nedeje len tak, pochopila som, prečo som došla k vyhoreniu. Pochopila som, prečo sa správam tak, ako sa správam. Prečo sa mi v živote dejú isté situácie, prečo mi do života prichádzajú ľudia, ktorí prichádzajú. Pochopila som, prečo som uverila myšlienke, že nie som dosť a že som sa naozaj veľmi obmedzovala v živote, lebo som uverila tomu môjmu vnútornému svetu, ktorý ako už teraz viem, bol silne deštručkný, ale hlavne nebol pravdivý.

Za posledné roky som sa skutočne veľmi veľa naučila, pochopila som, že zdravý životný štýl nie je iba o cvičení a zdravej strave, ale aj o starostlivosti o psychické zdravie. Investovala som do môjho vzdelávania viac ako 50 tisíc Eur a už nastal čas, aby som prešla na tú druhú stranu, lebo tam už som potrebná viac. Zozbierala som to najlepšie od najlepších a som pripravená posúvať moje vedomosti ďalej a pomáhať tým, ktorí sú pripravení a otvorení čeliť svojmu strachu a životným výzvam, tým ktorí už nie sú ochotní tolerovať menej a chcú žiť svoj plný potenciál. Dnes už mojími rukami prešlo slušné množstvo klientov, ktorí sa mi menia pred očami.

Absolvované seminare a kurzy

2019 - The Jurney Intensive and advances skills (Intenzívna cesta s pokročilými nástrojmi) s Brandon Bays
2019 - Conscious Abundance (Manifestácia hojnosti) - Arnold Timmerman (Brandon Bays)
2020 - Healing with Conscious Communication (Liečenie vedomou komunikáciou) Kevin Billet 2019 - 2022 The Jurney Practitioner Program s Brandon Bays
2021 - No Ego (Bez ega) s Brandon Bays a Kevin Billet
2021 - No Ego Coaching - 4 mesačný program s Kevinom Billetom
2022 - Life Transformation retreat (Život transformujúci týždeň) s Brandon Bays
2022 - Advanced No Ego (Bez ego pokročilý seminár) s Brandon Bays
2022 - Enneagram & Abundance s Kevinom Billetom
2020 - TRE s Eva Tóth
2020 - E-motion s Dorothe Trassl
2021 - E-motion s Dorothe Trassl
2021 - Inner child s Dorothe Trassl
2022 - E-motion s Dorothe Trassl
2022 - Enneagram & E-motion s Dorothe Trassl
2021 - Life Transformation Mastery - ročný program s Kevin Billet
2022 - Prebudenie vedomej ženy I. s Monikou Hodasovou
2022 - Prebudenie vedomej ženy II. s Monikou Hodasovou
2022 - Prebudenie vedomej ženy III. s Monikou Hodasovou
2022 - Prebudenie vedomej ženy IV. s Monikou Hodasovou
2022 - Alchýmia zázrakov s Lenkou Lutonskou
2022 - Žena zázrakov - ročný program s Lenkou Lutónskou
2023 - Advanced No Ego (Bez Ega pokročilý seminár) s Brandon Bays v Grécku
2023 - The Inquiry - 10 týždňový kurz (vyšetrovanie ega) s Monikou Molnár (metóda Tony Robins)
2023 - The Inquiry Busines - 10 týždňový kurz s Monikou Molnár
2023 - Neo Mastermind - ročný program s Michalom Siklienkom
2024 - Pilgrimage to the self s Brandon Bays v Indií
2024 - Terapeutický 2 ročný program s Dorothe TrasslNutrirional Therapist - Approved Certified Clinical Weight Loss - Approved Certified Sports & Exercise Nutrition - Approved Certifiedjana earljana earl

Z môjho instagramu

nájdite ma na
social media

Tekvicový chlieb

Tekvicový chlieb

November 13, 2023

fitness

Zeleninová pizza

Zeleninová pizza

October 31, 2023

fitness

Všetko je energia

Všetko je energia

January 30, 2023

životný štýl

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

May 30, 2022

obed