Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zabudli ste heslo?

Podcasty

 

Závislosť

V tejto časti hovorím o závislosti. Dôvod prečo hovorím o tejto téme je smrť Chandlera Binga (Mathew Perry). Táto časť je venovaná práve jemu, keďže bol v mojich očiach obrovský človek. Mnoho ľudí sa ale na závislých ľudí pozerá, že sú niečo menej. Tak si o tom poďme povedať viac, aby sme podaktorých vyviedli z omylu.


Moja nová supersila

V tejto časti vám hovorím o tom, ako som objavila svoju novú supersilu, o novodobom exorcisme, o seminári s Dorothe Trassl, kde som bola ako tréner a ako sa tam ľudia zbavujú ťažkých vecí a menia si životy.


Prítomný okamih

V tejto časti vysvetľujem, čo je to prítomný okamih a ako v ňom žiť každý deň a tak pracovať na vzťahoch, životných výzvach a plniť si svoje sny.


Grécko s Brandon Bays

V tejto časti opisujem, čím som si prechádzala na ozdravnom pokročilom pobyte v Grécku s Brandon Bays. Táto časť ide skutočne do hĺbky. Užite si počúvanie.


Čo znamená dávať seba na prvé miesto?

Dlho trvalo, než som pochopila, čo znamená dávať seba na prvé miesto a vidím, že aj iný majú niekedy problém to správne uchopiť a tak sa v tejto časti venujem práve tejto téme, keďže je veľmi dôležtou časťou, ak chceme žiť lepší a spokojnejší život.


Sebavedomie

Sebavedomie nie je to, čo si mnohí myslia. V tomto podcaste vám vysvetlím, čo je sebavedomie a ako si ho vybudovať.


Krok 1

V tejto časti vysvetľujem, čo je to trauma a ako nás v živote ovplyvňuje. Mnoho ľudí si myslí, že nezažili v živote žiadne traumy, preto tejto téme venujem viac času. Keďže to môže pomôcť mnohým ľuďom uchopiť niečo, s čím sa trápia a prečo sa im v živote dookola dejú tie isté situácie. Je tu aj návod, ako začať na sebe pracovať.


Zberanie úrody

V tejto časti hovorím o tom, ako som prechádzala mojou cestou, aké to bolo miestami náročné a ako už konečne “zberám tú moju úrodu”. V podcaste spomínam prednášky Brené Brown.


Sila slova, sila myšlienky

Hovorím o tom, ako si sami vytvárame limitacie našimi slovami, našimi myšlienkami a našim vnútorným programom a tiež hovorím o tom, ako tento program a myšlienky preprogramovať


Rozpúšťanie ľadu

Hovorím o tom, ako som v sebe objavila archetyp ľadovej kráľovnej, ako ovplyvňovala môj život, moje vzťahy a ako rozpúštam ľady. Hovorím o tom preto, lebo viem, ako mne pomáha, keď druhí hovoria o svojom posune a svojich uvedomeniach, tak verím, že to pomôže aj vám.


 

Z môjho instagramu

nájdite ma na
social media

Tekvicový chlieb

Tekvicový chlieb

November 13, 2023

fitness

Zeleninová pizza

Zeleninová pizza

October 31, 2023

fitness

Všetko je energia

Všetko je energia

January 30, 2023

životný štýl

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

Vegánske lasagne s vysokým obsahom bielkovín

May 30, 2022

obed